Жирона привітала Довбика з важливим голом за збірну

В іспанському футбольному клубі "Жирона" радіють через гол, який Артем Довбик відправив у ворота Боснії і Герцеговини під час півфінального матчу в рамках плей-офф відбору на Євро-2024. Саме його м'яч і приніс Україні перемогу над суперниками. Привітання своєму підопічному "Жирона" опублікувала в соцмережі Х.

Артем Довбик забив гол у матчі проти збірної Боснії і Герцеговини. Фото: УЄФА

Гра збірних України та Боснії і Герцеговини виявилася непростою для "синьо-жовтих". Спершу вони відправили гол у власні ворота, а зрівняти рахунок змогли тільки на 85 хвилині. Вийти вперед українська команда змогла вже за три хвилини, коли м'яча до воріт суперників відправив Артем Довбик. Зрештою, Україна перемогла з рахунком 1:2.

"Жирона" опублікувала вирішальний момент на своїй сторінці в соцмережі.

"Довбик повернеться на Євро!", - сказано в підписі.

Варто зауважити, що на шляху до Євро-2024 на збірну України чекає ще одне випробування. Вже 26 березня підопічні Сергія Реброва проведуть матч проти збірної Ісландії. Переможець цього поєдинку і отримає путівку на чемпіонат Європи. Гра відбудеться у польському місті Вроцлав.