Українська збірна у важкій боротьбі здобула перемогу над Мальтою

Українська збірна з футболу здобула перемогу над збірною Мальти в межах четвертого туру відбору на Євро-2024. Матч завершився з рахунком 1:0 на користь підопічних Сергія Реброва. Однак тріумф дістався "синьо-жовтим" доволі непросто.

Українська збірна обіграла збірну Мальти. Фото: uefa.com

Протистояння збірних України та Мальти відбулося сьогодні, 19 червня, у місті Трнава на стадіоні імені Антона Малатинського.

Перший тайм гри обидві команди завершили без голів. Шанс відправити м'яча до воріт суперників українці отримали вже на початку другого тайму, оскільки суддя призначив пенальті у ворота Мальти за гру рукою. Утім капітану збірної Андрію Ярмоленку не вдалося реалізувати удар.

Ще одне пенальті у ворота Мальти суддя призначив на 72-й хвилині матчу. Цього разу шанс відкрити рахунок з'явився у Віктора Циганкова. Зрештою, він ним скористався і впевнено реалізував 11-метровий удар.

Варто зауважити, що збірна Мальти відчайдушно боролася з українцями і кілька разів була близькою до того, щоб відправити м'яча у ворота "синьо-жовтих".

Нагадаємо, що в межах кваліфікації Євро-2024 збірна України з футболу вже зіграла три матчі. В своєму активі команда має одну поразку у грі проти Англії і дві перемоги. Раніше підопічні Реброва обіграли збірну Північної Македонії з рахунком 3:2.

Найближчі ігри збірної у межах відбору на чемпіонат Європи відбудуться у вересні.