Відразу чотири гравці "Шахтаря" зіграли в матчі олімпійської збірної Бразилії з футболу

Футболісти донецького "Шахтаря" Майкон, Маркос Антоніо, Тете і Додо взяли участь в товариському матчі олімпійської збірної Бразилії, що складається з гравців віком до 23-х років, з однолітками зі збірної Південної Кореї. Про це пише сайт FootballUA.

Відразу чотири гравці ”Шахтаря” зіграли в матчі олімпійської збірної Бразилії з футболу

Захисник "Шахтаря" Додо. Фото: Footboom

Відзначається, що футболісти українського клубу отримали виклик до збірної Бразилії U-23 в раках підготовки команди до Олімпійських ігор в Токіо, проведення яких заплановано на літо 2021 року.

Всі чотири футболісти не просто опинилися в заявці бразильської команди, але і взяли безпосередню участь в матчі. Так, Майкон вийшов в стартовому складі й провів на полі 82 хвилини, а Маркос Антоніо, Тете і Додо вийшли на заміну вже під кінець другого тайму.

"Гірники" в цьому матчі результативними діями не відзначилися, проте це не завадило олімпійській збірній Бразилії добути впевнену перемогу над суперником з рахунком 3:1.

Відзначимо, що голи в складі латиноамериканської збірної забивали Кун'я ("Герта" Берлін), Родріго ("Реал" Мадрид) і Рейнір ("Боруссія" Дортмунд).

Як раніше писало видання Post.facum, Токіо готується провести серію тестових змагань, попри COVID-19.