Україна не змогла обіграти Німеччину: результати матчу

Збірна України з футболу попри всі спроби вирвати перемогу у збірної Німеччини не змогла обіграти суперників. Товариський матч, який відбувся сьогодні, 12 червня, у Бремені, завершився внічию з рахунком 3:3.

Збірна України з футболу. Фото: AP Photos

Національні збірні вийшли на поле на стадіоні "Везерштадіон". У перші ж хвилини німцям вдалося відкрити рахунок. М'яч у ворота підопічних Сергія Реброва відправив Ніколас Фюллькруг.

Утім "синьо-жовті" зовсім скоро показали свій характер на полі. На 19-й хвилині завдяки Віктору Циганкову вдалося зрівняти рахунок, а вже на 23-й хвилині збірна вирвалася вперед. М'яч залетів у ворота після рикошету від Антоніо Рюдігера. Удару ж завдав Михайло Мудрик.

На 56-й хвилині Віктор Циганкову вдалося оформити дубль і подвоїти перевагу збірної України.

Німці зуміли відігратися буквально на останніх хвилинах матчу. На 83-й хвилині гол забив Кай Хаверц, а на 90+1-й Йозуа Кімміх реалізував пенальті і зрівняв рахунок.

Варто зауважити, що ця гра була дебютною для Сергія Реброва на посаді головного тренера збірної України. Офіційно йоо призначили тільки 7 червня.

Визначним цей матч став і для збірної Німеччини, адже це була тисячна гра в історії Бундестім.