Тренер збірної України вибачився за результати гри з Боснією і Герцеговиною

Збірній Україні не вдалося зберегти переможну тенденцію на кваліфікаційних матчах на Чемпіонат світу-2022. Замість цього "жовто-сині" повернулися до традиційних нічиїх. У вівторок, 12 жовтня, підопічні Олександра Петракова завершили матч проти збірної Боснії та Герцеговини з рахунком 1:1, за що в.о. головного тренера навіть довелося вибачатися. Про це повідомляє портал dynamo.kiev.ua.

Збірна України зіграла проти Боснії та Герцеговини. Фото: Павло Кубанов/УАФ

Збірні України та Боснії і Герцеговини зустрілися на полі у Львові. Однак домашня атмосфера і потужна підтримка на трибунах ніяк не допомогли українцям вирватися вперед. На 15 хвилині гри гол у ворота суперників відправив Андрій Ярмоленко. Але вже в середині другого тайму боснійцям вдалося зрівняти рахунок. До кінця матчу він так і не змінився.

"На цьому рівні вже потрібно реалізовувати свої моменти і забивати. Якщо ти не забиваєш - то забивають тобі... Команда в кінці сіла глибоко і грала з зазорами", - прокоментував результат своїх підопічних Петраков.

Наставник збірної подякував уболівальникам за підтримку і тут же взявся просити вибачення.

"Я Львову дуже вдячний. Підтримку такого рівня я бачив перший раз. Вона відчувалася і в місті, і на тренуваннях. Прошу вибачення, що ми не змогли виграти", - звернувся Петраков до вболівальників.

Це вже шоста нічия для України у відбіркових матчах на ЧС-2022. Всього їх було сім. Останній - восьмий - "жовто-сині" зіграють 16 листопада. Боснія і Герцеговина прийматиме українців на своєму полі. У групі D Україна зараз посідає друге місце після Франції.