У Пекіні завершилися Олімпійські ігри: Україна опинилася у топ-25

У Пекіні сьогодні, 20 лютого 2022 року, завершилися зимові Олімпійські ігри. Наша країна на них виборола лише одну срібну медаль, опинившись на 25-му місці медального заліку серед 91 країн-учасниць, які брали участь у заходах.

Олімпійські ігри у Пекіні. Фото Reuters

Відповідну інформацію розміщено на сайті Олімпійських ігор.

Команда Норвегії зайняла лідерське місце у медальному заліку. Спортсмени цієї країни вибороли 16 золотих медалей, 8 срібних та 13 бронзових. Другий рядок посіла Німеччина з 12 медалями із золота, 10 срібними нагородами та 5 бронзовими. Китайці завершують трійку лідерів: у них 9 золотих медалей, 4 срібла і дві бронзи. Команда Сполучених Штатів опинилася на четвертій позиції, завоювавши 8 золотих медалей, 9 срібних та 7 бронзових. Швеція, яка здобула 8 золотих та по п'ять срібних та бронзових нагород, замикає п'ятірку лідерів.

Щодо України, то наша країна завершила Ігри на 25-й позиції в медальному рейтингу завдяки «сріблу», завойованому фристайлістом Олександром Абраменком. За результатами минулих Ігор у південнокорейському Пхенчхані українська збірна посіла 22 місце.

Проблеми з коронавірусом призвели до значного послаблення потенціалу української збірної. Так, у біатлоні нашу команду не змогли посилити Дар'я Блашко та Олена Білосюк. До того ж, попри всі шанси, представники фрістайлу також пропустили змагання.

Сьогодні о 14.00 за київським часом відбудеться церемонія закриття ХХIV Олімпіади. За словами організаторів заходу, він не буде тривалим.