У Катарі визначили першого фіналіста чемпіонату світу з футболу

Збірна Аргентини виграла перший півфінальний матч в рамках чемпіонату світу з футболу в Катарі. У вівторок, 13 грудня, вона обійшла Хорватію з рахунком 3:0. Таким чином саме Аргентина стала першим фіналістом мундіалю.

Збірна Аргентини вийшла в фінал чемпіонату світу. Фото: Twitter

Пробитися збірній Аргентини в фінал допомогли Ліонель Мессі та Хуліан Альварес. Перший м'яч вже на 34-й хвилині відправив у ворота суперників з пенальті Ліонель Мессі. Уже за п'ять хвилин своїм голом відзначився і його колега - Хуліан Альварес. Втретє м'яч у воротах хорватів опинився завдяки співпраці двох аргентинців. Його на 69-й хвилині забив Альварес із подачі Мессі.

Варто зауважити, що для Ліонеля Мессі це другий вихід у фінал чемпіонату світу з футболу. У 2014-му аргентинцям не вдалося забрати головний трофей світової першості. З рахунком 0:1 збірну Аргентини обіграла збірна Німеччини. Єдиний гол за гру німцям тоді вдалося забити вже у додатковий час.

Хто стане суперником збірної Аргентини у фіналі чемпіонату світу цього разу, буде відомо вже у середу, 14 грудня. На поле в Катарі у другому півфіналі вийдуть команди Франції та Марокко.