Стало відомо про стан Матвієнко, якому розбили голову в матчі за Суперкубок

Зашивати голову довелося захиснику донецького "Шахтаря" Миколі Матвієнку після гри за Суперкубок з київським "Динамо". Ще в першому таймі його травмував колега по команді Ісмаїлі. Після матчу Матвієнку наклали дев'ять швів, повідомило видання Фокус.

Миколі Матвієнку розбили голову в грі проти "Динамо". Фото: ФК Шахтар Донецьк

Моторошний момент стався на самому початку першого тайму. Під час боротьби за м'яч Ісмаїлі випадково зачепив Матвієнка бутсою. Розсічення голови було настільки сильним, що лікарям не відразу вдалося зупинити кров. Тільки після того, як футболісту наклали спеціальну пов'язку, він все ж зміг повернутися на поле і дограти переможний для "Шахтаря" матч.

Вже після гри Матвієнка відправили до медиків повторно. Ті наклали 25-річному українському футболісту відразу дев'ять швів.

До слова, перед своїм колегою бразилець Ісмаїлі вибачився публічно. У своєму Instagram він опублікував спільне фото, підписавши знімок "Вибач, бро".

Нагадаємо, що матч за Суперкубок України-2021 відбувся в середу, 22 вересня. У фіналі вболівальники побачили класичне протистояння донецького "Шахтаря" і київського "Динамо". Вперше з 2017 року "гірникам" вдалося вирвати перемогу. Киян вони обіграли з розгромним рахунком 3:0.