Шахтар і Динамо зрівняли рахунок за кількістю виграних Суперкубків: підсумки матчу

Класичне протистояння за Суперкубок України закінчилося розгромною перемогою "Шахтаря". У середу, 22 вересня, "гірники" обійшли "Динамо" з рахунком 3:0, забравши собі головний трофей. Вирвати перемогу у киян вдалося вперше з 2017 року. Суперкубок-2021 також став першим трофеєм у тренерській кар'єрі 42-річного наставника "Шахтаря" Роберто Де Дзербі.

Матч за Суперкубок України-2021. Фото: ФК "Шахтар"

Протистояння двох найсильніших команд України з самого початку гри було напруженим. Захиснику "Шахтаря" Миколі Матвієнку довелося грати на полі з перев'язаною головою, оскільки його випадково травмував колега по команді Ісмаїлі.

Гравці "Динамо" пішли в серйозну атаку на 15-й хвилині. Віталій Буяльський ефективно прийняв пас від Томаша Кензера. Однак гола вдалося уникнути завдяки швидкій реакції голкіпера "гірників" Андрія П'ятова.

На 31-й хвилині рахунок відкрив Ласссіна Траоре, головою відправивши м'яч у ворота "Динамо". На початку другого тайму йому вдалося оформити дубль. Третій гол на свій рахунок записав Алан Патрік на 61-й хвилині. У той же час, киянам так і не вдалося відповісти суперникам хоча б одним м'ячем.

Варто відзначити, що Суперкубок України донецькому "Шахтарю" вдалося виграти в дев'ятий раз. Цікаво, що на рахунку київського "Динамо" рівно стільки ж перемог. А ось іншим українським командам поки що жодного разу так і не вдалося роздобути цей трофей.