Перша перемога: Шевченко прокоментував результати матчу проти Північної Македонії

Збірна України з футболу здобула першу перемогу на Євро-2020. Матч проти команди з Північної Македонії підопічні Андрія Шевченка завершили з рахунком 2:1. Сам головний тренер вважає, що гра вийшла трохи нервовою і емоційною, але закінчилася добре. Про це повідомляє офіційний сайт УАФ.

Матч збірної України проти Північної Македонії. Фото: Getty Images

Варто відзначити, що перемогою над Північною Македонією збірна України перервала серію з шести поразок на Чемпіонатах Європи за останні десять років. Перший матч групового етапу Євро-2020, до слова, також закінчився для української збірної печально - збірна Нідерландів відправила у ворота України відразу три голи. Синьо-жовті змогли відповісти лише двома.

У матчі з Північною Македонією в воротах українців опинився лише один м'яч.

"Перший тайм ми зіграли добре. Початок другого також був відмінним. Але потім ми припустилися помилки, яка обернулася пенальті. З цього моменту була певна нервозність. Потрібно віддати належне нашому супернику. Команда Північної Македонії з характером. Їй вдалося скористатися нашою помилкою, щоб повернутися в гру", - підкреслив Шевченко.

В кінці другого тайму наставник української збірної ризикнув і змінив схему гри. Це дало свої результати - м'ячів суперника в воротах українців більше не було.

"Ми могли забити й більше голів. Українська збірна, на мою думку, добре сьогодні грала в атаці. На це було приємно подивитися", - підсумував головний тренер команди.

Нагадаємо, що наступний матч в групі С збірна України зіграє вже в понеділок, 21 червня, проти збірної Австрії.