Старт України на Євро: Шевченко прокоментував підсумки матчу проти Нідерландів

Збірній України з футболу не вдалося тріумфально стартувати на Євро-2020. Підопічні Андрія Шевченка програли господарям поля - команді Нідерландів. Перший відбірковий матч в групі С на Чемпіонаті Європи для синьо-жовтих закінчився поразкою - 3:2.

Матч збірної України проти Нідерландів. Фото: Getty images

Матч "Україна-Нідерланди" відбувся напередодні ввечері, 13 червня, в Амстердамі. Господарі поля відразу ж активно увійшли в гру. А ось українську збірну чекала неприємна новина - на 13-й хвилині Олександр Зубков отримав серйозне пошкодження. Йому довелося покинути поле і поступитися своїм місцем Марлосу.

Нідерландські гравці атакували досить різко. Але і українці не стали йти на захист, намагаючись реалізувати моменти біля воріт суперників. У підсумку перший тайм закінчився нічиєю - 0:0.

Відкрили рахунок вже у другому таймі господарі поля. На 52-й хвилині ворота України не встояли під натиском Війнальдума. Всього через сім хвилин суперники записали на свій рахунок ще один гол.

Після такого Шевченку довелося зробити деякі заміни на поле - замість Марлоса вийшов Шпаренко, а Зінченко перейшов наліво. Певно, це дало свої плоди, так як до 79 хвилини синьо-жовтим вдалося зрівняти рахунок - 2:2. М'ячі у ворота суперників відправили Андрій Ярмоленко і Роман Яремчук.

Однак втримати нічию не вдалося. Третій гол на рахунок збірної Нідерландів на 85 хвилині записав Дамфріс.

"Це був дуже цікавий матч, швидкий, з цікавими атаками. Але коли допускаєш таку помилку в кінці... М'яч, який ми пропустили, можна було і не пропускати. Але я хочу подякувати команді за те, як вона відреагувала на майже програний матч на початку другого тайму. Ми перебудувалися і вирівняли баланс. Я вважаю, що команда себе показала добре... Попри поразку, цю гру ми запишемо собі в плюс", - сказав після гри наставник української збірної Андрій Шевченко, передає УАФ.

Раніше, нагадаємо, стало відомо про топ-10 найдорожчих футболістів України.

Крім того видання Postfactum повідомляло те, що у бразильського футболіста зупинилося серце під час матчу - ВІДЕО.