На чемпіонаті світу з футболу визначили другого фіналіста

Збірна Франції стала другим фіналістом чемпіонату світу з футболу в Катарі. У середу, 14 грудня, вона обіграла команду з Марокко з рахунком 2:0. У фіналі мундіалю французи тепер зустрінуться зі збірною Аргентини.

Збірна Франції вийшла у фінал чемпіонату світу. Фото: Hindustan Times

Варто зазначити, що Франція є чинним чемпіоном світу з футболу. А от збірна Марокко стала справжнім відкриттям чемпіонату світу в Катарі. Через це півфінальне протистояння на полі вийшло досить напруженим і видовищним. Перемогу підопічні Дідьє Дешама мусили буквально виборювати. За багатьма статистичними показниками команда Марокко лідирувала. Однак вирішальними стали два голи, які відправити у ворота суперників вдалося усе ж французам.

Уже на п'ятій хвилині гри гол на свій рахунок записав Лукас Ернандес. Вдруге зламати оборону воріт марокканців вдалося тільки на 79 хвилині. Це зробив Рандаль Коло Муані. Цікаво, що французькі футболісти лише двічі за всю гру відправили м'яч у площину воріт суперника і обидві спроби виявилися результативними. На відміну від спроб гравців з Марокко, які також двічі пробивали по воротах, але безрезультатно.

У фіналі ЧС-2022 збірна Франції зустрінеться зі збірною Аргентини у неділю, 18 грудня. За день до цього команди Хорватії та Марокко розіграють між собою бронзові медалі чемпіонату.