ЧЄ-2021 з біатлону. Артем Прима виграв золото в гонці переслідування

33-річний український біатлоніст вперше в кар'єрі став чемпіоном Європи в персьюті.

Артем Прима, фото sportarena

Цієї суботи, 30 січня, в польському місті Душники-Здруй відбулася чоловіча гонка переслідування в рамках чемпіонату Європи-2021 з біатлону. Перемогу в гонці здобув 33-річний український біатлоніст Артем Прима. Артем вперше в своїй кар'єрі виграв персьют на чемпіонаті Європи.

Не дивлячись на те що йому довелося тричі заглянути на штрафне коло, він в черговий раз порадував відмінною швидкістю. На останньому вогневому рубежі помилялися абсолютно всі лідери, тому Прима і чех Міхал Крчмарж після одного промаху розіграли між собою золото і срібло на останньому колі.

Один з основних суперників Крчмарж пропустив старт сезону через позитивного тесту на коронавірус, і поки не в кращій фізичній формі, однак, це жодним чином не применшує заслуг Прими! Під час гонки Артем впевнено відірвався від суперника і виграв довгоочікувану медаль.

Свою попередню особисту перемогу на чемпіонаті Європи Прима здобув в 2011 році в італійському Ріднау, сталося це в індивідуальній гонці. Минуло 10 років, і ось він вперше виграв золото в гонці переслідування! Крчмарж фінішував другим, а бронзову медаль завоював норвежець Хавард Богетвейт.

Результатами в чемпіонаті порадували також Богдан Цимбал та Артем Тищенко. Вони поліпшили свої стартові позиції: перший з двома промахами фінішував 17-м, а Тищенко відстрілявся ідеально і зайняв 21 місце.

Раніше портал Post.factum писав, що у країнський біатлоніст увійшов в топ-5 в індивідуальній гонці Кубка світу.