Український біатлоніст увійшов в топ-5 в індивідуальній гонці Кубка світу

Антон Дудченко увійшов в топ-5 в індивідуальній гонці на сьомому етапі Кубка світу з біатлону. 24-річний український біатлоніст Антон Дудченко показав кращий результат в кар'єрі в індивідуальній гонці на сьомому етапі Кубка світу, який проходить в Антгольці-Антерсельві (Італія).

Антон Дудченко, фото biatlon

Закривши в класичній гонці все 20 мішеней, Дудченко до останніх метрів дистанції боровся за бронзову медаль з французом Кантена-Фійоном Має і італійцем Лукашем Гофером. У підсумку фінішував на п'ятому місці з відставанням від місця на п'єдесталі лише 0,3 секунди.

Індивідуальну гонку з чистою стрільбою виграв росіянин Олександр Логінов. «Срібло» дісталося норвежцю Стурла Легрейду (2 промахи; 58,5 секунди відставання), «бронза» - французу Кантена Фійона-Майя (2; 1.10,6).

Всього на старт вийшли 97 біатлоністів.

У програмі сьомого етапу Кубка світу також масстарти і класичні естафети, які пройдуть 23 і 24 січня.

Раніше портал Post.factum повідомляв про те, що Динамо повертається на збори після зимових канікул.