Зінченко дебютував у складі Арсеналу

Український футболіст Олександр Зінченко уперше вийшов на поле в футболці лондонського клубу "Арсенал". Гравець збірної України щойно офіційно завершив перехід з "Манчестер Сіті" і вже здобув разом з новою командою першу переконливу перемогу. "Каноніри" у товариському матчі проти ФК "Челсі" здолали суперників з рахунком 4:0.

Олександр Зінченко. Фото: ФК "Арсенал"

Попри очікування деяких футбольних експертів Зінченко вийшов на поле на позиції лівого захисника, а не в центр. Він зіграв увесь перший тайм, і тільки під час перерви наставник "Арсеналу" Мікель Артета замінив його.

Олександр Зінченко офіційно завершив трансфер з "Манчестер Сіті" до "Арсеналу" у п'ятницю, 22 липня. Тоді сторони оголосили про підписання угоди. Лондонський клуб уклав з українцем контракт до червня 2026 року.

Практично одразу ж Зінченко визначився з номером, під яким буде грати в новій команді. Він зупинився на номері 35. Цікаво, що "Арсенал" придбав українця саме за 35 мільйонів євро. До того ж свою кар'єру у чемпіонаті Англії Олександр Зінченко розпочав теж під номером 35.