Збірна України вперше в історії здобула бронзу чемпіонату світу з футзалу

Збірна України з футзалу здобула історичну перемогу на чемпіонаті світу-2024. "Синьо-жовті" вибороли "бронзу" й потрапили до трійки найкращих команд турніру. Про це сьогодні, 6 жовтня, повідомляє УАФ.

У півфінальному поєдинку в Ташкенті українці з мінімальним відривом поступилися бразильцям. Гра завершилася з рахунком 2:3. Однак своїм шансом поїхати з турніру з медалями підопічні Олександра Косенка все ж скористалися. У матчі за третє місце вони обіграли Францію з рахунком 7:1.

Початок матчу виявився небагатим на моменти, аж поки українці не відкрили рахунок на 11 хвилині. Після цього голи посипалися один за одним. При цьому ворота "синьо-жовтих" не встояли лише раз на 23 хвилині.

Варто зауважити, що ця перемога стала найбільшим досягненням України на чемпіонатах світу з футзалу. До цього українцям вдавалося потрапити до півфіналу турніру лише раз - у 1996 році. Тоді команда програла обидва матчі в півфіналі і задовольнилася лише четвертим місцем. Цікаво, що у складі збірної тоді грав Олександр Косенко, який зараз привів її до "бронзи" чемпіонату вже як тренер.

Вас також може зацікавити те, що дефлімпійська збірна України вперше перемогла на чемпіонаті світу з футболу.

Нагадаємо також про те, що воротар збірної України вдруге одружився - ФОТО.