Збірна України провела спаринг з польською Лехією

Збірна України активно готується до вирішальної гри у відборі на Євро-2024. Перед матчем проти Італії підопічні Сергія Реброва провели спаринг із польським футбольним клубом "Лехія". Українці перемогли у грі з рахунком 2:0. Про це повідомили в Українській асоціації футболу.

Збірна України готується до матчу проти Італії. Фото: УАФ

Матч української національної збірної та "Лехії" відбувся ввечері у четвер, 16 листопада, у Гданську. Гра відбувалася за "закритими дверима". Її ніде не транслювали, щоб італійці не змогли отримати додаткову інформацію.

За правилами спарингу, кожна команда могла провести 10 замін, тож тренерський штаб збірної перевірив на полі майже всіх футболістів.

М'ячі у ворота суперників відправив на 24 хвилині Олександр Піхальонок, а на 58 хвилині - Єгор Назарина.

Варто зазначити, що в цьому матчі в складі Лехії також виступали три українські футболісти: Богдан Сарнавський, Іван Желізко та Максим Хлань.

Нагадаємо, що збірна України вийде на поле проти команди Італії вже в понеділок, 20 листопада. Гра відбудеться в німецькому Леверкузені і розпочнеться о 21:45. Переможець протистояння зможе автоматично потрапити на Євро-2024.