Збірна України перемогла Боснію і Герцеговину: реакція Реброва

Збірна України зіграла непростий матч у межах плей-офф відбору на Євро-2024. Підопічні Сергія Реброва вирвали перемогу буквально на останніх хвилинах. Гра завершилася з рахунком 1:2. Про це повідомили на сайті УАФ.

Україна перемогла збірну Боснії і Герцеговини. Фото: УЄФА

Перший тайм для обох збірних виявився безрезультатним, хоча кілька гострих моментів все ж було. Рахунок на початку другого тайму відкрили українці. Щоправда, м'яча відправили у власні ж ворота. Автогол на 56 хвилині записали на рахунок Миколи Матвієнка.

Зрівняти рахунок "синьо-жовтим" вдалося тільки на 85 хвилині. М'яча у ворота суперників відправив Роман Яремчук, якого випустили на поле тільки за чотири хвилини до цього. Вже на 88 хвилині українська збірна записала на свій рахунок ще одни гол. Тепер уже відзначився Артем Довбик.

"Ми змінили хід матчу в останні 15 хвилин. Ми очікували дуже складної гри. Збірна Боснії і Герцеговини змінила структуру, вона грала в три центральні захисники. Гра була важкою, бо господарі дуже добре захищалися. Важко було зламати цю лінію оборони, але добре, що ми перемогли", - прокоментував результати матчу головний тренер української збірної Сергій Ребров.

Уже 26 березня збірна України позмагається за вихід на Євро-2024 зі збірною Ісландії. Матч відбудеться на стадіоні "Тарчинський Арена Вроцлав" у Польщі. Він розпочнеться о 21:45 за київським часом.