Збірна Англії достроково гарантувала собі вихід на Євро-2024

Збірна Англії у кваліфікаційному матчі на Євро-2024 перемогла збірну Італії. Таким чином команда не тільки закріпила статус лідера в групі С, а й гарантувала собі достроковий вихід на чемпіонат Європи. Гра закінчилася з рахунком 3:1.

Збірна Англії перемогла збірну Італії. Фото: Facebook/EnglandTeam

Поєдинок восьмого туру кваліфікації на Євро-2024 відбувся ввечері у вівторок, 17 жовтня на стадіоні "Уемблі". Уже на 15-й хвилині рахунок у матчі відкрили італійці. М'яча в ворота господарів відправив Джанлука Скамакка з подачі Джованні Ді Лоренцо.

Однак на цьому успіхи збірної Італії завершилися. Спершу Харрі Кейн реалізував пенальті в ворота італійців на 32-й хвилині. А вже у другому таймі гол забив Маркус Рашфорд, після чого Харрі Кейн оформив дубль на 77-й хвилині.

Варто зауважити, що попереду в Англії ще два футбольні матчі в рамках кваліфікації на Євро-2024. Незалежно від результату, англійці будуть брати участь у чемпіонаті наступного року.

На друге місце в групі С вийшла збірна України з 13 очками після матчу проти Мальти, однак італійці, які зараз треті, ще мають в запасі на один матч більше і можуть посунути "синьо-жовтих".

Раніше, нагадаємо, видання Postfactum розповідало про те, що  Астон Вілла знайшла заміну Джеррарду на посаді головного тренера.

Також ви можете дізнатися, що Шахтар остаточно визначився з новим головним тренером.