Визначився чемпіон молодіжного Євро-2023

Збірна Англії (U-21) стала чемпіоном молодіжного Євро-2023. У фіналі турніру англійці здолали команду Іспанії з мінімальною перевагою. Матч завершився з рахунком 1:0.

Збірна Англії перемогла на молодіжному Євро-2023. Фото: АР

Вирішальна гра молодіжного чемпіонату Європи з футболу відбулася у суботу, 8 липня, у грузинському місті Батумі на однойменній арені.

Упродовж першого тайму суперники успішно відбивали атаки одне одного. Єдиного м'яча у ворота іспанців англійцям вдалося відправити в коменсований час до першого тайму. Автором переможного голу став півзахисник "Ліверпуля" Кертіс Джонс. Асистував йому хавбек "Манчестер Сіті" Коул Палмер.

Збірна Іспанії мала всі шанси відігратися вже на початку другого тайму, однак гол Абеля Руїса скасували після перегляду відеоповтору через офсайд.

Найдраматичніший момент фінального поєдинку стався вже наприкінці гри. Іспанія заробила пенальті, але гол Абеля Руїса успішно відбив воротар англійців Джеймс Траффорд, здіснивши подвійний сейв і впоравшись з добиванням від іспанців.

Варто зауважити, що молодіжна збірна Англії не пропустила жодного м'яча під час Євро-2023.

Збірна України на чемпіонаті дійшла до півфіналу, де програла збірній Іспанії з розгромним рахунком 5:1.