Визначено переможця Ліги чемпіонів 2022/23

Англійський футбольний клуб "Манчестер Сіті" вперше в історії став переможцем Ліги чемпіонів УЄФА. У фінальному поєдинку сезону 2022/23 команда мінімально обіграла італійський ФК "Інтер". Гра завершилася з рахунком 1:0.

Гравці "Манчестер Сіті" після перемоги в Лізі чемпіонів. Фото: Тwitter/ManCity

Перший тайм фінальної гри пройшов практично без гострих моментів. Чи не єдину нагоду відправити м'яча у ворота суперників мав Ерлін Голан з "Манчестер Сіті", однак і йому не вдалося обіграти воротаря "Інтера".

Єдиний гол у матчі, зрештою, забив півзахисник Родрі. Це сталося вже на 68 хвилині. Після довгої атаки англійців м'яч полетів у штрафний майданчик. Захисники "Інтера" вибили м'яч, але саме тоді він і потрапив до Родрі.

Гравці "Інтера" спробували відігратися за останні 20 хвилин. Одного разу м'яч ударився об перекладину, іншого - воротар "Манчестер Сіті" відбив ногою м'яч, який відправив у ворота Ромелу Лукаку.

Варто зауважити, що до фіналу Ліги чемпіонів "Манчестер Сіті" вийшов удруге. На шляху до перемоги у цьому сезоні вони не зазнали жодної поразки.

"Інтер" за ключовий трофей у фіналі Ліги чемпіонів грав шість разів за свою історію. При цьому команда здобула три перемоги.