Україна здобула перше золото на мультиспортивному Євро-2022

Україна додала в свою скарбничку першу золоту медаль на мультиспортивному Євро-2022. Першу перемогу збірній принесли Світлана Богуславська та Ярослав Коюда. Сьогодні, 14 серпня, спортсмени успішно обійшли своїх суперників у параакадемічному веслуванні.

Світлана Богуславська та Ярослав Коюда

У неділю в німецькому місті Мюнхен відбувся фінальний заплив з параакадемічного веслування. Атлети виступали у парному міксті. Від України на старт вийшли Ярослав Коюда та Світлана Богуславська, яким вдалося виграти заплив, показавши при цьому результат 8.53.72 на дистанції у 2 тисячі метрів.

Позаду пара українських спортсменів лишила навіть дворазових призерів Паралімпійських ігор - Перле Буж і Стефана Тардьє, які представляли Францію і посіли друге місце. Їхній результат - 8.57.95.

А от третіми на дистанції стали титуловані спортсмени з Польщі - Йоланта Майка та Міхал Гадовськи. Екіпаж дістався до фінішу з результатом 9.02.88.

Мультиспортивне Євро-2022 у німецькому Мюнхені триває з 11 серпня. Атлети змагатимуться у різних дисциплінах до 21 серпня.