У Пекіні завершилися Олімпійські ігри: Україна опинилася у топ-25

У Пекіні сьогодні, 20 лютого 2022 року, завершилися зимові Олімпійські ігри. Наша країна на них виборола лише одну срібну медаль, опинившись на 25-му місці медального заліку серед 91 країн-учасниць, які брали участь у заходах.

Відповідну інформацію розміщено на сайті Олімпійських ігор.

Команда Норвегії зайняла лідерське місце у медальному заліку. Спортсмени цієї країни вибороли 16 золотих медалей, 8 срібних та 13 бронзових. Другий рядок посіла Німеччина з 12 медалями із золота, 10 срібними нагородами та 5 бронзовими. Китайці завершують трійку лідерів: у них 9 золотих медалей, 4 срібла і дві бронзи. Команда Сполучених Штатів опинилася на четвертій позиції, завоювавши 8 золотих медалей, 9 срібних та 7 бронзових. Швеція, яка здобула 8 золотих та по п'ять срібних та бронзових нагород, замикає п'ятірку лідерів.

Щодо України, то наша країна завершила Ігри на 25-й позиції в медальному рейтингу завдяки «сріблу», завойованому фристайлістом Олександром Абраменком. За результатами минулих Ігор у південнокорейському Пхенчхані українська збірна посіла 22 місце.

Проблеми з коронавірусом призвели до значного послаблення потенціалу української збірної. Так, у біатлоні нашу команду не змогли посилити Дар'я Блашко та Олена Білосюк. До того ж, попри всі шанси, представники фрістайлу також пропустили змагання.

Сьогодні о 14.00 за київським часом відбудеться церемонія закриття ХХIV Олімпіади. За словами організаторів заходу, він не буде тривалим.

Також ви можете дізнатися, що українська плавчиня стала мультімедалісткою Паралімпіади.

Ще ми повідомляли про те, що українка завоювала історичну олімпійську медаль в карате.