Тренер збірної України прокоментував розгромну поразку у матчі проти Шотландії

Збірна України з футболу зазнала розгромної поразки у рамках першого туру групового етапу Ліги націй. Підопічних Олександра Петракова на своєму полі приймала команда Шотландії у середу, 21 вересня. Господарі змогли обіграти синьо-жовтих з рахунком 3:0.

Матч Україна - Шотландія. Фото: Getty Images

Матч між збірними України та Шотландії почався із серій швидких атак. Та, незважаючи на це, відкрити рахунок господарям поля вдалося тільки в середині другого тайму. На 70-ій хвилині перший м'яч у ворота українців відправив Джон Макгінн. Після такого успіху збірна Шотландії почала тиснути ще сильніше. З різницею у 10 хвилин одразу два голи в українські ворота забив Ліндон Дайкс.

Головний тренер збірної України таку розгромну поразку пояснив кадровими проблемами в команді.

"У нас відсутні основні гравці, які отримали травми. Це був шанс зіграти для інших футболістів. Але тепер розумію, що вони поки що не зможуть замінити лідерів, коли тих немає. А це Зінченко, Миколенко, Шапаренко, Бущан. Хоча Турбін непогано зіграв. Інші грали невдало, і команда тому мала такий вигляд. У першому таймі ще якось було, а в другому ми бачили стільки браку", - сказав Олександр Петраков на післяматчевій прес-конференції.

Разом з тим відповідальність за результати гри наставник збірної взяв на себе.

"Я вирішив грати таким складом. Рішення завжди за головним тренером. Виграє команда, а от якщо ми говоримо про програш, то програє головний тренер. Це моя провина", - підкреслив Петраков.

Після гри 21 вересня у турнірній таблиці групи В1 Ліги націй збірна Шотландії вийшла на перше місце з дев'ятьма очками. Українці мають 7 очок і займають друге місце.

Наступний матч збірна України зіграє проти Вірменії 24 вересня.

Вам також може бути цікаво, що кращий футболіст Євро-2020 перейшов в новий клуб.

Крім того раніше повідомлялося про те, що у Челсі представили нового головного тренера.

Також видання Postfactum розповідало те, що опубліковано розклад Клубного чемпіонату світу в Катарі.