Світоліна вирвалася в півфінал Олімпіади

Українська тенісистка Еліна Світоліна забезпечила собі місце в півфіналі Олімпійських ігор в Токіо. У чвертьфіналі перша ракетка України впевнено обіграла суперницю з Італії Каміллу Джорджі. Щоб опинитися на п'єдесталі, Світоліній потрібно добути ще, хоча б, одну перемогу.

Українська тенісистка Еліна Світоліна. Фото: Getty Images

Перевага Світоліної над італійською суперницею в чвертьфіналі була очевидною вже після завершення першого сету - 6:4. І хоча Джорджі відчайдушно намагалася відігратися, другий сет закінчився з таким же рахунком. Півтори години впевненої боротьби на корті дозволили Світоліной гарантовано пройти в півфінал.

Варто відзначити, що в півфінал Олімпіади Еліна Світоліна вийшла вперше в кар'єрі. У Ріо де Жанейро їй не вдалося пробитися далі чвертьфіналу.

Хто стане суперницею українки в півфіналі, вже відомо. Шоста ракетка світу буде битися за олімпійську медаль з чеською тенісисткою Маркетою Вондроусовою. Вона, до речі, в рейтингу WTA зараз займає 42 місце.

На корт Світоліна і Вондрусова вийдуть вже цього четверга, 29 липня. Точний час матчу поки що невідомий.

Раніше спортсменки вже зустрічалися на корті чотири рази. Перші три матчі виграла Світоліна. Однак остання їхня зустріч в Римі завершилася поразкою українки.