Розгромна перемога: Україна зіграла останній матч перед Євро-2020

Збірна України з футболу зіграла останній матч перед Євро-2020. У товариській грі проти Кіпру підопічні Андрія Шевченка здобули розгромну перемогу. Футбольний поєдинок завершився з рахунком 4:0.

Матч "Україна-Кіпр". Фото: football24.ua

Товариський поєдинок проти Кіпру став для збірної України своєрідним іспитом. Головний тренер Андрій Шевченко в останній раз перед Чемпіонатом Європи міг перевірити команду на полі.

Гра відбулася в Харкові на стадіоні "Металіст". Синьо-жовтим вдалося реабілітуватися після серії невдач. З першої і до останньої хвилини українці контролювали ситуацію на полі. Всього в ворота суперників вони відправили чотири м'ячі. Кіпріотам, в свою чергу, так і не вдалося успішно атакувати ворота супротивників.

Два голи підопічні Шевченка реалізували завдяки пенальті. У першому таймі ворота пробили Ярмоленко і Зінченко. Третій гол вже у другому таймі відправив у ворота Роман Яремчук. А через вже через кілька хвилин четвертий м'яч пробив Андрій Ярмоленко.

Відзначимо, що Євро-2020 стартує вже цієї суботи, 12 червня. Збірна України на поле вийде в Амстердамі 13 червня проти команди Нідерландів.

Раніше, нагадаємо, видання Postfactum розповідало про те, хто став кращим футболістом України в 2020 році.

Також ви можете дізнатися, що "Ювентус" зацікавився молодим захисником донецького "Шахтаря".