Результат середній: новий наставник збірної України прокоментував підсумки матчу проти Чехії

Збірна України поповнила список своїх футбольних досягнень ще однією нічиєю. Товариський матч проти збірної Чехії, який відбувся в середу, 8 вересня, закінчився з рахунком 1:1. Своїми емоціями після гри поділився виконуючий обов'язки головного тренера "жовто-синіх" Олександр Петраков. Він вважає, що поки що результат його роботи середній, повідомляє офіційний сайт УАФ .

Збірна України зіграла проти Чехії. Фото: УАФ

Перемогу в товариському матчі Україна упустила буквально на останніх секундах. Підопічні Петракова відкрили рахунок ще в першому таймі - на 27 хвилині гол у ворота суперників відправив Віктор Корнієнко. "Жовто-синім" вдавалося утримувати лідерство на полі практично до кінця гри. Але за 10 секунд до фінального свистка чехи все ж зрівняли рахунок.

"Подібне сталося в Казахстані, зараз те ж саме. Потрібно з'ясовувати, чому команда не може протриматися до кінця", - сказав Петраков після матчу.

Варто відзначити, що в цьому матчі фанати побачили на полі кількох дебютантів збірної України.

"Трьох хлопців, які дебютували в захисті, я знаю добре. Хіба що Сироту трохи гірше. Був великий ризик, через що я переживав ... Взагалі, ризикувати я не боюся", - підкреслив наставник національної збірної.

Він вважає, що новим футболістам було непросто дебютувати в збірній, але вони зі своїм завданням впоралися непогано.

Наступний матч збірна України зіграє проти Фінляндії 9 жовтня. Це буде відбіркова гра на чемпіонат світу.

"У Гельсінкі буде дуже важливий поєдинок. Там ми не можемо зіграти в нічию. Одна помилка - і все", - акцентував тренер.