Ребров прокоментував результати матчу проти збірної Мальти

Збірна України з футболу здобула чергову перемогу на шляху до Євро-2024. Підопічні Сергія Реброва перемогли збірну Мальти. Відбірковий матч завершився з рахунком 1:3 на користь України.

Збірна України перемогла збірну Мальти. Фото: УАФ

Рахунок у грі вже у перші хвилини відкрили господарі. Точним ударом ворота українців пробив Пол Мбонг. На 38 хвилині першого тайму мальтійці відзначилися ще одним голом. Щоправда, м'яча Раян Камензулі відправив вже у власні ворота.

Згодом відзначилися і українські гравці. Артем Довбик реалізував пенальті, яке заробив Михайло Мудрик. Перший тайм закінчився з рахунком 1:2 на користь "синьо-жовтих".

У другому таймі перевага України зросла ще на один м'яч. Гол записав на свій рахунок на 85 хвилині Михайло Мудрик. Варто зауважити, що це дебютний гол 22-річного футболіста за 15 офіційних матчів за національну збірну.

"Ми самі створили для себе проблеми в першому таймі, але в другому - ми їх вирішили. У першому таймі були наші проблеми, коли ми програли боротьбу, пропустили гол, але все ж повернулися в гру. Так, було дуже важко, але ми отримали важливий результат. Дякую футболістам, які його здобули. Однак я впевнений, що ми повинні покращувати нашу гру", - прокоментував результати матчу головний тренер Сергій Ребров.

Перемога над Мальтою дозволила збірній України вийти на друге місце у своїй групі з 13 очками. Наступна гра в рамках кваліфікації на Євро-2024 відбудеться вже 20 листопада. Національна команда зіграє проти Італії.

Вас також може зацікавити те, як збірна Італії з футболу залишилася без тренера.

Нагадаємо також про те, що Роналду заявив, що планує зіграти на Євро-2024.