Перший тиждень Паралімпіади в Токіо: Україна завоювала 50 медалей

Слідом на Олімпіадою, в Токіо стартувала Паралімпіада, і вже за перший тиждень українськими спортсменами завойовано 50 медалей.

На сьогодні, 30 серпня, українці завоювали вже 50 медалей на Паралімпійських іграх в Токіо. Про це свідчить інформація розміщена на офіційному вебресурса Паралімпіади.

Всього на шостий день змагань на рахунку української збірної 12 золотих, 26 срібних і 12 бронзових медалей.

Найбільша кількість медалей українські спортсмени отримали в плавання - 23. У перший змагальний день Єлизавета Мерешко завоювала золоту медаль на дистанції 50 метрів вільними стилем. Крім цього українці ставлять світові рекорди, в понеділок Андрій Трусов став чемпіоном на дистанції 100 м на спині і встановив світовий рекорд.

Станом на сьогодні в загальному заліку Україна посідає четверте місце після Китаю (119 медалей), Великобританії (68), Паралімпійського комітету Росії (59), а замикає п'ятірку США (48 медалей).

Паралімпіада 2020 триватиме 12 днів, до 5 вересня. Україну представляють 143 атлета, які соревновнуются в 15 видах спорту.

Портал Postfactum раніше писав про те, що в УПЛ визначилися з номінантами на звання кращого гравця сезону.

Також ми розповіли про те, що українська спортсменка завоювала першу медаль у веслуванні в Токіо.

А ще ви можете дізнатися про те, що інфографіка: скільки заробили українські медалісти на Олімпіаді.