На Євро визначили всіх чвертьфіналістів

У Німеччині остаточно сформували таблицю чвертьфіналістів Євро-2024. Останні путівки до 1/4 чемпіонату Європи з футболу вибороли Нідерланди та Німеччина. Такими є підсумки матчів, що відбулися напередодні, 2 липня.

Туреччина здобула останню путівку у чвертьфінал Євро-2024. Фото: x.com/EURO2024DE

Першими місце у чвертьфіналі впевнено гарантували собі нідерландці. Збірну Румунії вони обіграли з рахунком 3:0. М'ячі у ворота суперників відправили Коді Гакпо (20) та Доніелл Мален (83, 90+3).

Не так переконливо, але все ж вийшла у чвертьфінал Євро і Туреччина. Матч проти збірної Австрії закінчився з рахунком 2:1. Цікаво, що перший гол турки забили вже на 57 секунді першого тайму. Відзначився Меріх Демірал, який на 59 хвилині забив і другого м'яча за збірну. А от австрійці записали на свій рахунок тільки один гол авторства Міхаеля Грегоріча на 66 хвилині.