На Євро-2024 визначили всіх півфіналістів

На Євро-2024 визначили другу пару півфіналістів. За підсумками матчів, що відбулися в суботу, 6 липня, за вихід у фінал чемпіонату Європи з футболу далі боротимуться Англія та Нідерланди.

Нідерланди вибороли останнє місце у півфіналі Євро-2024. Фото: Getty Images

Першою місце в півфіналі собі гарантувала збірна Англії. Основний час у матчі проти Швейцарії закінчився з рахунком 1:1. Його відкрили швейцарці - на 75-й хвилині Брель Емболо відправив м'яча у ворота суперників. Однак уже на 80-й хвилині завдяки влучному удару Букайо Саки англійцям вдалося зрівняти рахунок. Зрештою, все вирішила серія післяматчевих пенальті. Збірна Англії впоралася краще за суперників - 5:3 - і вирушила до півфіналу.

За крок до фіналу англійці зустрінуться зі збірною Нідерландів. Саме вона останньою здобула собі путівку в 1/2 турніру завдяки перемозі над збірною Туреччини. Рахунок у матчі відкрив а 35-й хвилині турецький футболіст Самет Акайдин. На 70-й хвилині успішно пробив ворота суперників вже нідерландець Стефан Де Врей. Однак завершилася гра драматично - на 76-й хвилині гравець збірної Туреччини Мерт Мюлдюр відправив м'яча у власні ворота. Таким чином з рахунком 2:1 турецька команда покинула турнір. До слова, це єдиний із чвертьфінальних поєдинків, де переможця визначили в основному часі.

Нагадаємо, що півфінали Євро-2024 відбудуться 9 липня, коли зустрінуться Іспанія та Франція, а також 10 липня. Тоді за вихід у фінал позмагаються Англія та Нідерланди.