Миколенко отримав значну травму у матчі проти Астон Вілли

Український футболіст Віталій Миколенко отримав серйозну травму у матчі Англійської Прем'єр-ліги (АПЛ). Захисник "Евертона" у грі проти "Астон Вілли" розбив голову. Про це повідомляє видання NV.

Віталій Миколенко розбив голову в матчі АПЛ. Фото: ФК "Евертон

Кривавий інцидент на полі стався на початку другого тайму. На 50-й хвилині український футболіст у боротьбі за верховий м'яч зіштовхнувся головами з двома іншими гравцями: одноклубником Джеймсом Тарковскі та вінгером бірмінгемців Леоном Бейлі.

Через зіткнення найбільше постраждав саме Миколенко. Він розбив голову, а медики досить довго не могли зупинити кров. Утім травма, хоч і виявилася серйозною, не завадила футболісту швидко повернутися на поле з забинтованою головою і протриматися там аж до фінального свистка.

Допомога медиків також знадобилася після зіткнення і Джеймсу Тарковскі.

Варто зауважити, що "Евертон" та "Астон Вілла" зустрілися на Гудісон Парк у рамках 21-го туру Англійської Прем'єр-ліги. Гра виявилася відносно рівною, а жодній команді так і не вдалося відкрити рахунок. Матч завершився нічиєю - 0:0.