Магучіх завоювала срібло на чемпіонаті світу

Українська легкоатлетка Ярослава Магучіх завоювала срібло чемпіонату світу зі стрибків у висоту в приміщенні. Вона показала вражаючий особистий результат. Про це сьогодні, 3 березня, повідомили в Федерації легкої атлетики України.

Легкоатлетка Ярослава Магучіх. Фото: Федерація легкої атлетики України

Турнір відбувся 1 березня у шотландському місті Глазго.

Ярослава на старті змагань успішно здолала висоту 1,92 м. Для цього їй знадобилася лише одна спроба. Подальші відмітки вона теж долала з першої спроби і вийшла у статусі лідера на 1,99 м. Однак цю висоту українській спортсменці підкорити не вдалося.

Фінальний результат легкоатлетки - 1,97 м. Обігнати українку вдалося тільки австралійській спортсменці Ніколі Оліслагерс. Вона все ж взяла висоту 1,99 м з третьої спроби.

Третє місце на чемпіонаті світу посіла представниця Словенії Ліа Апостоловскі з результатом 1,95 м.

"Старт сезону виявився кращим за його завершення. Насправді, після змагань я маю змішані відчуття. Але я рада отримати медаль, адже для мене кожна нагорода важлива", - прокоментувала свій виступ на турнірі сама Магучіх.

Нагадаємо, що наприкінці січня Ярослава Магучіх на змаганнях у Німеччини показала свій найкращий результат у стрибках у висоту - 2,04 м.