Левандовскі вивів Баварію на перше місце в чемпіонаті Німеччини

"Байєр" приймав "Баварію" в матчі 13-го туру німецької бундесліги. Матч проходив на стадіоні "Бай-Арена" і закінчився перемогою "Баварії" з рахунком - 2: 1, пише Gazeta.ua .

Роберт Левандовскі. Фото: Чемпионат.com

На 14-й хвилині господарі вийшли вперед і забили гол. Подача з кутового знайшла на краю штрафного "Баварії" Патріка Шика, який з льоту вистрілив у ближню дев'ятку. Нойер навіть не зреагував. На 43-й хвилині матчу - Роберт Левандовскі використав помилку Джонатана і воротаря збірної Фінляндії Лукаша Градецького, які зіткнулися в спробі перехопити подачу, і пробив головою по порожніх воротах. В кінці матчу м'яч потрапив до Левандовскі, який тут же пробив на силу з рикошетом - Градецький не зміг зреагувати.

Раніше видання Post.factum писало, що IFAB затвердив нове футбольне правило: що відомо?