Гравець збірної України забиває в чемпіонаті Білорусі

Нападнику Артему Мілевському вдалося забити гол у ворота «Динамо-Брест» в грі 29-го туру чемпіонату Білорусі проти «Місто».

Мілевський вийшов на поле на 75-й хвилині, а через три хвилини йому вдалося забити третій м'яч на користь своєї команди та допоміг їм перемогти - гра увінчалася перемогою з рахунком 4: 1, відзначитися в цій зустрічі з «Динамо» зміг і громадянин України Олександр Нойок.

Вперше Мілевському вдалося відзначитися 20 червня. Його безгольова серія тривала 820 хвилин.

Нападник в цьому сезоні зміг забити 5 голів і зробити 5 ефективних передач в 34 матчах за «Динамо-Брест».

Артем Мілевський: де нападник продовжить кар'єру:

- У жовтні Мілевський дав зрозуміти, що покине Брестське "Динамо" в кінці року.

- Агент форварда заявив, що Мілевський може повернутися в УПЛ.

- Нападник також був налаштований мати опціон на Кіпрі.

Раніше портал Post.factum повідомляв, що матч між Швейцарією та Україною під загрозою зриву: COVID-19 знайшли ще у трьох українців. Хворі ізольовані від команди.