Євро 2020 з футзалу: у півфінальному поєдинку Україна зіграє з РФ

У півфінальному поєдинку чемпіонату Європи - 2022 з футзалу українська команда побореться з росіянами.

Команда збірної України з футзалу. Фото: 24 канал

Такими виявилися результати чвертьфінального матчу в Амстердамі, сказано в повідомленні на Instagram-сторінці Української асоціації футболу.

Зазначається, що вчора, 1 лютого, російським спортсменам з рахунком 3:1 вдалося здобути перемогу у грузинів завдяки голам Ніязова та Чишкали, який забив два м'ячі. Від команди Грузії гол на рахунку Бранка.

Це означає, що у матчі півфіналу українці гратимуть із російськими суперниками. Матч заплановано на 4 лютого в Амстердамі.

Попри те, що українців у чвертьфінальному матчі розглядали як аутсайдери, вони обіграли своїх казахських суперників з рахунком 5:3 за результатами матчу 31 січня. Забиті голи на рахунку Петра Шотурми (з пенальті), Ігоря Корсуна, Михайла Зварича, Володимира Разуванова та Ярослава Лебедя.

Раніше стало відомо, що Міністерство молоді та спорту закликало членів української команди не спілкуватися з росіянами під час зимової Олімпіади, яка незабаром розпочнеться у Пекіні. Швидше за все, це послужило скандалом на олімпійських іграх у Токіо, коли українка Ярослава Магучих привітала росіянку Марію Ласіцкене з перемогою.