Євро-2020: долю фіналу вирішила серія пенальті

Збірній Італії з футболу вдалося вдруге стати чемпіонами Європи. У фіналі Євро-2020 підопічні Роберто Манчіні змогли обіграти англійців з рахунком 3:2. Щоправда, долю кубка вирішила серія післяматчевих пенальті.

Збірна Італії на Євро-2020. Фото: Getty Images

Фінальний поєдинок Євро-2020 відбувся в неділю, 11 липня, на стадіоні "Уемблі" в Лондоні. На момент закінчення основного часу шанси на перемогу у збірних Італії та Англії були рівними. Кожна на той час встигла відправити по одному м'ячу у ворота суперників. У збірній Англії вже на третій хвилині відзначився Люк Шоу. Зрівняти рахунок італійцям вдалося тільки в другому таймі, завдяки зусиллям Леонардо Бонуччі.

Додатковий час виявився нерезультативним для обох команд. Саме тому долю золота чемпіонату довелося визначати за допомогою серії пенальті. Італійці виявилися точнішими. У ворота суперників вони відправили відразу два м'ячі, англійці - один.

Збірна Італії завойовує золото Чемпіонату Європи вдруге в своїй історії. Попередній кубок футболісти привезли додому в 1968 році. Ще двічі італійцям вдавалося дійти до другого місця - в 2000 і 2012 роках.

Варто відзначити, що збірна Англії в фіналі Євро грала вперше.