Довбик прокоментував свій дебютний гол за Жирону

Український футболіст Артем Довбик провів перший офіційний матч у футболці "Жирони". Форвард відзначився голом у ворота суперників у перші ж хвилини своєї появи на полі. Враженнями від гри він поділився зі своїми підписниками в Instagram.

Артем Довбик забив перший гол за Жирону. Фото: ФК "Жирона"

Напередодні в Іспанії відбувся матч між "Жироною" та "Реал Сосьєдадом". Матч закінчився з рахунком 1:1, і саме Довбик врятував свою команду від поразки. Щоправда, не без допомоги іншого українця - Віктора Циганкова.

Довбик вийшов на поле у другому таймі на 64-ій хвилині. Вже на 72-ій хвилині він відреагував на подачу Циганкова, який похитнув опонента на куті майданчика. Форвард з близької відстані головою відправив м'яча у порожній кут воріт суперника.

Сам Довбик залишився задоволеним своїм дебютом за "Жирону".

"Така гарна й важлива для мене гра. Дуже радий бути корисним для моєї команди. Працюємо далі", - написав Артем в Instagram.

Нагадаємо, що форвард перейшов з "Дніпра 1" в "Жирону" в межах літнього трансферного вікна. Він уже встиг зіграти за "Жирону" в товариському матчі. Однак гра проти "Реал Сосьєдаду" стала для нього першою офіційною.