«Челсі» виграв Лігу чемпіонів УЄФА - ВІДЕО

У фіналі «Челсі» обіграв «Манчестер Сіті» і таким чином став п Переможцем футбольної Ліги чемпіонів сезону - 2020/21.

”Челсі” виграв Лігу чемпіонів УЄФА - ВІДЕО

фото dw

«Челсі» у фіналі, який проходив в місті Порту (Португалія), обіграв «Манчестер Сіті» з рахунком 1: 0.

Переможним для «Челсі» став гол німецького півзахисника «синіх» Кая Хаверца, який відзначився на 43-й хвилині.

То вже друга перемога «Челсі» Лізі чемпіонів УЄФА.

"Челсі" почав виступ у ЛЧ з основного раунду, де зайняв перше місце в своїй групі. Одним із суперників в групі був "Краснодар", у якого "Челсі" в гостях виграв з рахунком 4: 0, а вдома з ним зіграв внічию - 1: 1.

В 1/8 фіналу "Челсі" за сумою двох зустрічей виявився сильнішим іспанського "Атлетіко", в чвертьфіналі - португальського "Порту", в півфіналі - іспанського "Реала".

Вперше перемогу в Лізі Чемпіонів «Челсі» здобула в 2012 році. Крім цього клуб є дворазовим чемпіоном і Ліги Європи.

До перемоги в Лізі чемпіонів-2020/21 "Челсі" привів 47-річний німець Томас Тухель. У минулому році Тухель привів французький "Парі Сен-Жермен" у фінал Ліги, однак тоді команда, яка перебуває під його керівництвом поступилася німецькій "Баварії".

«Челсі» - англійський професійний футбольний клуб з Фулем на південному заході Лондона. Виступає в англійській Прем'єр-лізі, вищому дивізіоні в системі футбольних ліг Англії. Заснований в 1905 році. «Челсі» є одним з п'яти клубів, поряд з «Ювентусом», «Аяксом», «Баварією» і «Манчестер Юнайтед», який виграв всі три головних клубних турніру УЄФА, а також єдиним клубом, який володів двома головними єврокубками одночасно.