Збірна Іспанії тріумфувала на Євро-2024

Новим чемпіоном Європи з футболу стала збірна Іспанії. У фіналі Євро-2024 вона обіграла збірну Англії з рахунком 2:1.

Збірна Іспанії перемогла на Євро-2024. Фото: EPA-EFE/GEORGI LICOVSKI

Фінальне протистояння турніру відбулося напередодні в Берліні. Іспанці взяли ініціативу в свої руки з перших хвилин матчу. Вони одразу ж почали тиснути на суперників на їхній половині поля. Поступово англійці вирівняли ситуацію, і, зрештою, обидві команди зберегли свої ворота в першому таймі недоторканими.

Основне протистояння розгорілося вже на початку другого тайму. Перший гол у ворота Англії відправив на 47-й хвилині Ніко Вільямс. Тільки на 73-й хвилині зусиллями Коула Палмера англійці зрівняли рахунок. Утім незадовго до фінального свистка Мікель Оярсабаль записав на рахунок збірної Іспанії ще один гол, який і став переможним.

Цікаво, що впродовж Євро-2024 збірна Іспанії не зазнала жодної поразки. Більш того, жоден матч вона не зіграла внічию. На груповому етапі іспанці перемогли Хорватію, Італію та Албанію, а в плей-оф - Грузію, Німеччину та Францію. При цьому, лише один раз - у чвертьфіналі - команді знадобився для перемоги екстратайм.

Раніше видання Postfactum повідомляло, що Шевченко прокоментував виліт збірної України з Євро-2024.