Україна перемогла Швецію з рахунком 2: 1, вийшовши в 1/4 Євро-2020

Мільйони українців вчора хворіли і підтримували наших футболістів нашої збірної. Збірна України здобула перемогу в матчі з командою Швеції з рахунком 2: 1 і вийшла в 1/4 Чемпіонату Європи з футболу. Наступний матч наша команда зіграє зі збірною Англії, яка у вівторок виграла у Німеччині. Матч відбудеться в Римі.

Матч Україна-Швеція пройшов у вівторок 29 червня під шотландському Глазго.

Головний тренер збірної України Андрій Шевченко прокоментував перемогу над Швецією (2: 1) в поєдинку 1/8 фіналу Євро-2020.

«Ми бажали цього, і ми виграли, граючи з силою і гордістю! Вперед, до чвертьфіналу ... все разом! », - написав Шевченко після матчу.

Українці відкрили рахунок на 27-й хвилині. З подачі Андрія Ярмоленка відзначився Олександр Зінченко. На 43-й хвилині Еміль Форсберг зрівняв рахунок.

Переможний гол на рахунку Артема Довбіка, який за лічені хвилини до закінчення додаткового часу забив свій перший гол за збірну. Гол Артема Довбіка на 121-й хвилині став самим пізнім переможним забитим м'ячем в історії чемпіонатів Європи. Раніше рекорд належав легендарному французу Мішелю Платіні, який забив голд на 118 хвилині в рамках Євро-1984 ворота Португалії.

Крім того, нападник Довбік став наймолодшим автором забитого гола в історії збірної України на чемпіонатах Європи.

Раніше ми повідомили, що "Динамо" попросило "Шахтар" перенести очну зустріч в УПЛ, але отримало відмову, - джерело.

Также издание Postfactum рассказывало о том, что Артем Мілевський: як можна після гри не випити пива?.

Нагадаємо також про те, що Роналду і «Ювентус»: з'явилася чутка про майбутнє португальського футболіста.