Угорський футболіст отримав серйозну травму на Євро

Вирішальний матч у групі А на Євро-2024 ледве не завершився трагедією. Після перемоги над Шотландією Угорщина забезпечила собі вихід у плей-офф чемпіонату Європи з футболу, однак втратила нападника Барнабаша Варгу, який отримав серйозну травму під час гри. Про це повідомляє Угорська федерація футболу.

Угорці здолали шотландців з рахунком 1:0 завдяки голу на 10 компенсованій арбітром хвилині. Однак чи не найбільші пристрасті на полі вирували під час другого тайму. На 69-й хвилині під час виконання штрафного Барнабаш Варга отримав удар ліктем по голові від воротара шотландців. Після зіткнення угорець не зміг піднятися самотужки, його одразу відгородили від камер і покликали лікарів.

За інформацією Угорської федерації футболу, зараз життю гравця нічого не загрожує.

"Під час зіткнення Барнабаш Варга зламав кілька кісток на обличчі, а також отримав струс мозку. Найімовірніше, на нападника "Ференцвароша" чекає операція", - сказано в заяві.

Серйозність травми футболіста підтвердив і головний тренер збірної Угорщини Марко Россі. За його словами, 29-річний форвард більше не зіграє в жодному матчі на Євро-2024.

Також ви можете дізнатися, що легенда українського футболу офіційно завершив кар'єру.

Ще ми повідомляли про те, що IFAB затвердив нове футбольне правило: що відомо.

Нагадаємо також, що Валенсія остаточно відмовилась викупити контракт Яремчука.