Світоліна вирвалася в півфінал Олімпіади

Українська тенісистка Еліна Світоліна забезпечила собі місце в півфіналі Олімпійських ігор в Токіо. У чвертьфіналі перша ракетка України впевнено обіграла суперницю з Італії Каміллу Джорджі. Щоб опинитися на п'єдесталі, Світоліній потрібно добути ще, хоча б, одну перемогу.

Перевага Світоліної над італійською суперницею в чвертьфіналі була очевидною вже після завершення першого сету - 6:4. І хоча Джорджі відчайдушно намагалася відігратися, другий сет закінчився з таким же рахунком. Півтори години впевненої боротьби на корті дозволили Світоліной гарантовано пройти в півфінал.

Варто відзначити, що в півфінал Олімпіади Еліна Світоліна вийшла вперше в кар'єрі. У Ріо де Жанейро їй не вдалося пробитися далі чвертьфіналу.

Хто стане суперницею українки в півфіналі, вже відомо. Шоста ракетка світу буде битися за олімпійську медаль з чеською тенісисткою Маркетою Вондроусовою. Вона, до речі, в рейтингу WTA зараз займає 42 місце.

На корт Світоліна і Вондрусова вийдуть вже цього четверга, 29 липня. Точний час матчу поки що невідомий.

Раніше спортсменки вже зустрічалися на корті чотири рази. Перші три матчі виграла Світоліна. Однак остання їхня зустріч в Римі завершилася поразкою українки.

Вас також може зацікавити те, що українського олімпійського чемпіона дискваліфікували через мельдоній.

Крім того раніше вже стало відомо про те, як на Олімпіаді виступили перші українські спортсменки.