На Євро визначили перших півфіналістів

У Німеччині розіграли перші дві путівки у півфінал Євро-2024. Свою боротьбу за головний трофей чемпіонату Європи за підсумками ігор 5 липня продовжать Іспанія та Франція.

Першими місце в півфіналі собі гарантували іспанці, вибивши з турніру господарів Євро - збірну Німеччини. Обидві команди виходили на матч у статусі переможців своїх груп, однак Іспанія виявилася сильнішою. Перший м'яч на 51-й хвилині у ворота німців відправив Дані Ольмо. На 89-й хвилині господарі зрівняли рахунок завдяки Флоріану Віртцу.

Упродовж основного часу визначити переможця поєдинку так і не вийшло. Суддя призначив два екстратайми по 15 хвилин. За хвилину до завершення додаткового часу влучний удар по воротах німців наніс Мікель Меріно, тож гра завершилася з рахунком 2:1 на користь збірної Іспанії.

Суперниками іспанців у півфіналі стане збірна Франції. Саме вона здобула перемогу в другому чвертьфінальному матчі. Французи обіграли збірну Португалії з рахунком 5:3. Цікаво, що ані в основний час, ані в додатковий - визначити переможця пари не вдалося. Долю путівки у півфінал вирішила серія післяматчевих пенальті.

Нагадаємо, що в суботу, 6 липня, визначать другу пару півфіналістів. На полі зустрінуться Англія та Швейцарія, а також Нідерланди й Туреччина.

Також стало відомо про те, що голкіпер збірної Сербії побився в одному з барів на Євро-2024.