На Євро-2024 визначили перших чвертьфіналістів

У Німеччині визначили перших чвертьфіналістів Євро-2024. За підсумками матчів, які відбулися у суботу, 29 червня, свій шлях на чемпіонаті Європи продовжать збірні Швейцарії та Німеччини.

Збірна Німеччини потрапила до чвертьфіналу Євро-2024. Фото: Bernd Thissen/picture alliance via Getty Images

Першими путівку до чвертьфіналу розіграли Швейцарія та Італія. Матч завершився з рахунком 2:0. Швейцарці вирвали перемогу завдяки голам Ремо Фройлера на 37 хвилині та Рубена Варгаса на першій хвилині другого тайму. Варто зауважити, що цей результат для Швейцарії особливий, оскільки збірна змогла здолати команду з Італії вперше з 1993 року. Тож чинні чемпіони Європи вирушають додому, а швейцарці зіграють у чвертьфіналі з переможцем пари Англія - Словаччина.

У другому поєдинку збірна Німеччини впевнено перемогла Данію з рахунком 2:0. Ще два голи німців, а також один гол данців не зарахували через офсайд. М'ячі до воріт суперника відправили Кай Хаверц та Джамал Мусіал. У наступному раунді господарі Євро-2024 зіграють з переможцями пари Іспанія - Грузія.

Наступні ігри 1/8 фіналу Євро-2024 відбудуться сьогодні, 30 червня. О 19:00 зустрінуться Англія та Словаччина, а о 22:00 - Іспанія та Грузія.

1 липня за путівку у чвертьфінал змагатимуться Франція та Бельгія (19:00), а також Португалія і Словенія (22:00).

Останні два місця у 1/4 європейської першості вже 2 липня розіграють Румунія та Нідерланди (19:00), а також Австрія і Туреччина (22:00).