Євро-2024: розклад матчів на 29 червня

Після невеликої перерви чемпіонат Європи з футболу повертається до активної фази змагань. У суботу, 29 червня, стартують ігри за вихід у чвертьфінал Євро-2024. У матчах 1/8 сьогодні зустрінуться Швейцарія та Італія, а також Німеччина та Данія. Про це повідомляє офіційний сайт турніру.

Збірна Італії спробує прорватися у чвертьфінал Євро-2024. Фото: x.com/Azzurri

Першими путівку до чвертьфіналу Євро-2024 розіграють Італія та Швейцарія. Їхній поєдинок розпочнеться о 19:00 у Берліні. Обидві команди фінішували другими на груповому етапі. Швейцарці не мали жодної поразки і отримали 5 очок, а от італійці поступилися іспанцям і набрали 4 очки.

Стартовий свисток для господарки Євро - збірної Німеччини - пролунає о 22:00. Зі збірною Данії німці гратимуть у Дортмунді. До слова, груповий етап Німеччина завершила на першому місці, здобувши дві перемоги й одну нічию. Данська команда зіграла внічию всі три матчі групового етапу, але гарантувала собі друге місце.

Обидва футбольні поєдинки можна переглянути на регіональних каналах "Суспільного" та медіасервісі Megogo.

Нагадаємо, що збірна України за підсумками групового етапу покинула Євро-2024.

Раніше видання Postfactum повідомляло, що Туреччина відмовилася від проведення Євро-2028.