4 медалі за один день: результати українських спортсменів в Токіо

З сьогоднішній олімпійський день для України вже встигли охарактеризувати як "медалепад", українські спортсмени завоювали 4 медалі. У цій низці спортивних перемог наших спортсменів найбільше медалей у борців.

Імена переможців, які увійшли в історію спортивної України на Олімпіаді -2020: Жан Беленюк, Ірина Коляденко, Парвіз Насибов і Марта Федина та Анастасія Савчук.

Так, український борець Жан Беленюк приніс Україні першу золоту медаль на Олімпійських Іграх в цьому році. Він виграв сьогодні, перемігши угорського спортсмена Віктора Лорінча. Український спортсмен, а також народний депутат від президентської партії "Слуга народу" Жан Беленюк здобув перемогу з рахунком 5: 1.

Також 4 серпня українські плавчині березня Федина та Анастасія Савчук стали бронзовими призерами Олімпіади. Синхроністки розіграли медалі в змаганнях дуетів у середу, 4 серпня.

У дуетах виступали і зайняли Пізова місця:

1. Світлана Ромашина-Світлана Колесніченко (ОКР) - 195,9079

2. Хуан Сюечень - Сунь веньянь (Китай) - 192,4499

3. березня Федина-Анастасія Савчук (Україна) - 189,4620

Крім цього, ще одну медаль в боротьбі принесла українська спортсменка Ірина Коляденко, яка 4 серпня виграла сутичку у суперниці з Латвії. Ірина Коляденко перемогла латвійську спортсменку Анастасію Григор'єву з рахунком 3: 1 і взяла бронзу в змаганнях з вільної боротьби у ваговій категорії до 62 голограм. Напередодні Українка дійшла до півфіналу Олімпіади в Токіо. Таким чином, завдяки цій перемозі України отримала одинадцять медалей на Олімпійських іграх-2020 на Токіо.

Також у фіналі Олімпіади 2020 22-х річний український борець греко-римського стилю із Запоріжжя Парвіз Насибов завоював срібну медаль. Спортсмен поступився в фінальній сутичці на Олімпійських Іграх в Токіо чемпіону Азії 2019 Мохаммаду Резу Гера з Ірану.

Україна в таблиці заліку медалей піднялася на 37 місце, за результатом сьогоднішнього дня.

Раніше, нагадаємо, видання Postfactum розповідало про те, що "Барселоні" першій в історії Ліги чемпіонів вдалося пробити пенальті в п'яти турах поспіль.

Також ви можете дізнатися, що зимові трансфери: клуб з Італії зацікавився гравцем Шахтаря.

Крім того стало відомо про те, що українського олімпійського чемпіона дискваліфікували через мельдоній.